Blogi podróżnicze dzieciom!

(Last Updated On: 3 października 2019)

Dziś 6 grudnia, a więc mamy Mikołajki – dzień, który dzieciakom kojarzy się z prezentami ;) Jest on również zapowiedzią Świąt Bożego Narodzenia – czasu spokoju, refleksji i rodzinnych spotkań.

Niestety, nie każdemu dziecku na świecie dane jest spędzać te chwile przy suto zastawionym stole, z pięknie przyozdobioną choinką w tle, pod którą leżą zapakowane w kolorowy papier paczuszki…

Dziewczynka z wioski Masajów w Kenii.
Dziewczynka z wioski Masajów w Kenii.
Dzieci z wioski Masajów, Kenia 2013.
Dzieci z wioski Masajów, Kenia 2013.

Właśnie dlatego powstała mikołajkowa akcja Blogi podróżnicze dzieciom, która ma na celu wsparcie fundacji pomagających maluchom – cieszymy się, że my również możemy w niej uczestniczyć! Namawiamy do tego i Was :)

Możecie pomóc dzieciakom z najodleglejszego zakątka świata, wybierając dowolną fundację i wpłacając nawet najmniejszą kwotę – liczy się każdy gest! Jeśli jednak nie macie konkretnej fundacji, którą pragniecie wesprzeć, a chcielibyście zaangażować się w akcję – rekomendujemy Fundację Pomocy Szkołom Polskim Na Wschodzie, żeby nasi młodzi rodacy mieli fajne szkoły, w których z przyjemnością będą chłonąć wiedzę o świecie!

Fundacja Pomocy Szkołom Polskim Na Wschodzie
http://www.fundacjagoniewicza.com.pl/
20-611 Lublin ul. Kazimierza Wielkiego 9/60
Konto bankowe: PKO SA O/Lublin nr 96 1240 5497 1111 0000 5005 2437
KRS 0000103209

Pamiętajcie, aby przy wpłatach wpisywać cel wpłaty, jak np. pomoc polskim szkołom na Wschodzie,na cele statutowe Fundacji, pomoc chorym dzieciom na Ukrainie czy Białorusi, itp. 

Zajrzyjcie również na stronę akcji: http://blogerzydzieciom.tumblr.com/
Poślijcie wiadomość w świat – niech jak najwięcej osób będzie miało szansę wspomóc najmłodszych w tym wyjątkowym świątecznym czasie!

…bo w każdym miejscu na Ziemi – wszyscy jesteśmy dziećmi! :)

Dzieciaki z przedszkola w Mombasie, Kenia 2013.
Dzieciaki z przedszkola w Mombasie, Kenia 2013.« »